Повернення товару

Магазин "Benzotrade" прагне забезпечити максимальне задоволення наших клієнтів, надаючи якісні товари та сервіс.

Нижче наведена наша політика повернення товару, яка встановлює умови та процедури повернення при покупці товарів у нас. 1. Повернення товару
1. Повернення товару

1.1. Якщо ви придбали товар в магазині "Benzotrade" і з якої-небудь причини не задоволені ним, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання, за умови, що товар не був використаний і знаходиться в початковій упаковці та стані.

1.2 Якщо ви придбали товар в магазині "Benzotrade" і він має дефект. 

2. Процедура повернення

2.1. Для початку процедури повернення, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки за вказаними контактними даними, щоб повідомити нас про вашу наміреність повернути товар.

2.2. Заповніть форму повернення, надану нашими спеціалістами, і додайте її до товару, який ви хочете повернути.

2.3. Упакуйте товар в початкову упаковку разом із заповненою формою повернення та відправте його нам за вказаною адресою. Витрати на доставку товару для повернення несе покупець.

3. Перевірка та повернення коштів

3.1. Після отримання поверненого товару ми проведемо його перевірку на відповідність умовам повернення.

3.2. Якщо товар відповідає нашим умовам повернення, ми повернемо кошти на ваш рахунок протягом 14 днів з моменту отримання товару. 

4. Зворотній зв'язок

4.1. Ми цінуємо вашу думку і прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування. Якщо у вас є які-небудь питання або зауваження щодо процедури повернення, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Ми гарантуємо, що ваш досвід покупки в магазині "Benzotrade" буде приємним і безпроблемним, і ми готові зробити все можливе, щоб забезпечити вашу повну задоволеність. Дякуємо вам за покупку у нас!