Новости

Сервісному центру Wood-Mizer "Most-Малин"- 1 рік!

27 ноября, 15:25

28 липня у місті Малині сталася важлива для деревообробної галузі подія. Компанія "Мост-Малин" відсвяткувала річницю відкриття авторизованого сервісного центру стрічкових пил "Wood-Mizer". Захід відвідало дуже багато людей. І це не випадковість. Оскільки крамниця за цей час завоювала серця  місцевих жителів. Усі вони в один голос говорили: "З появою такого сервісу житомирським деревообробникам стало зручніше працювати".

Аж дивно, чому раніше у такому відомому місті, подібного заходу не було. Це перший момент, а другий - окрім звичних повітряних кульок-кави, власники магазину влаштували неаби-яке шоу. Учасники шоу-програми дізналися, як перетворити важку роботу на цікаве та веселе дійство. Нарізали тут дрова не тільки мотопилою но і ручною пилкою. Потім грали у футбол. Звичайно не обійшлось і без розіграшу цінних призів, серед яких були бензопила фірми "SHTIL". Взагалі захід пройшов у веселій та затишній атмосфері.

Не оминули ми увагу поспілкуватися і з директором авторизованого сервісного центру Олегом Щербицьким (на знімку справа):

- Бізнес, яким я займаюся багато років, - це обладнання марки Shtil та Viking. Наш магазин знаходиться в Києві, продажі йдуть дуже динамічно і я був усім задоволений, - розповідає пан Олег. - Але коли до мене приїхали колеги з «Most-Україна» і розповіли про свою ідею - відкрити Авторизований Сервісний Центр Wood-Mizer - я зрозумів, що налаштовані вони дуже серйозно, і центр обов'язково з'явиться. Так що в мене був вибір - спостерігати за їхніми успіхами з боку або очолити цей напрямок. Я вирішив брати участь, про що зовсім не шкодую».

Для свого Авторизованого Сервісного Центру Олег Броніславович вибрав Малин - місце, де працює безліч стрічкових верстатів. «Практично без всякої реклами ми в перший же місяць отримали замовлення на ремонт, заточку і розводку близько 1000 стрічкових пил. Непоганий результат, я б сказав. Рік тому ми починали удвох, а зараз в сервісному центрі« Most-Малин »працюють 7 осіб, і таке відчуття, що знадобляться ще співробітники», - говорить Олег Щербицький..

Тепер Олег Броніславович думає про наступний крок - продажу стрічкопильного обладнання Wood-Mizer, що звичайно, потребує багато додаткових знань та навиків.

Популярные товары
Модуль запалювання. Підходить для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180. Легкая, надежная, удобная в управлении. Незаменима
Голчатий підшипник колінвала. Використовується в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, повітродувках
Ранцевий літій-іонний акумулятор з великою ємністю 25,4 Ач для тривалої роботи без перерви на
Cерія T5 демонструє нові конструктивні знахідки, що підвищують її ергономіку, наприклад,
Тепер легко обробляти навіть важкий ґрунт: у цьому допоможе оновлений культиватор HB 685,
Акция
Ідеальна професійна мийка високого тиску початкового рівня. Ергономічне професійне сопло STIHL,
Потужний пилосос для вологого та сухого прибирання. Із регулюванням кількості обертів, плавним
Годинник Stihl Timbersports вироблений Jacques Lemans. Колекція 2014.   Діаметр: 35 мм
Зручна компактна бензопила із перевіреним часом базовим оснащенням. Вдалий вибір для заготівлі дров