Новости

Сервісному центру Wood-Mizer "Most-Малин"- 1 рік!

27 ноября, 15:25

28 липня у місті Малині сталася важлива для деревообробної галузі подія. Компанія "Мост-Малин" відсвяткувала річницю відкриття авторизованого сервісного центру стрічкових пил "Wood-Mizer". Захід відвідало дуже багато людей. І це не випадковість. Оскільки крамниця за цей час завоювала серця  місцевих жителів. Усі вони в один голос говорили: "З появою такого сервісу житомирським деревообробникам стало зручніше працювати".

Аж дивно, чому раніше у такому відомому місті, подібного заходу не було. Це перший момент, а другий - окрім звичних повітряних кульок-кави, власники магазину влаштували неаби-яке шоу. Учасники шоу-програми дізналися, як перетворити важку роботу на цікаве та веселе дійство. Нарізали тут дрова не тільки мотопилою но і ручною пилкою. Потім грали у футбол. Звичайно не обійшлось і без розіграшу цінних призів, серед яких були бензопила фірми "SHTIL". Взагалі захід пройшов у веселій та затишній атмосфері.

Не оминули ми увагу поспілкуватися і з директором авторизованого сервісного центру Олегом Щербицьким (на знімку справа):

- Бізнес, яким я займаюся багато років, - це обладнання марки Shtil та Viking. Наш магазин знаходиться в Києві, продажі йдуть дуже динамічно і я був усім задоволений, - розповідає пан Олег. - Але коли до мене приїхали колеги з «Most-Україна» і розповіли про свою ідею - відкрити Авторизований Сервісний Центр Wood-Mizer - я зрозумів, що налаштовані вони дуже серйозно, і центр обов'язково з'явиться. Так що в мене був вибір - спостерігати за їхніми успіхами з боку або очолити цей напрямок. Я вирішив брати участь, про що зовсім не шкодую».

Для свого Авторизованого Сервісного Центру Олег Броніславович вибрав Малин - місце, де працює безліч стрічкових верстатів. «Практично без всякої реклами ми в перший же місяць отримали замовлення на ремонт, заточку і розводку близько 1000 стрічкових пил. Непоганий результат, я б сказав. Рік тому ми починали удвох, а зараз в сервісному центрі« Most-Малин »працюють 7 осіб, і таке відчуття, що знадобляться ще співробітники», - говорить Олег Щербицький..

Тепер Олег Броніславович думає про наступний крок - продажу стрічкопильного обладнання Wood-Mizer, що звичайно, потребує багато додаткових знань та навиків.

Популярные товары
Модуль зажигания. Подходит для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180 (11302000483). Легкая, надежная, удобная в
Игольчатый подшипник коленвала. Используется в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, воздуходувках
Ранцевый литий-ионный аккумулятор с большой емкостью 25,4 Ач для длительной работы без перерыва на
Теперь легко обрабатывать даже тяжелый грунт: в этом поможет обновленный культиватор Viking HB 685.
Акция
Идеальная профессиональная мойка Stihl RE 232 высокого давления начального уровня. Эргономичное
Мощный пылесос Stihl SE 122 E для влажной и сухой уборки. С регулировкой числа оборотов, плавным
Штиль MS 170 (11302000537) компактная бензопила с проверенным временем базовым оснащением. Удачный
STIHL FS 55 - это универсальная и легкая мотокоса с двуручной рукояткой для комфортного кошения и
Практичная и надежная бензопила Stihl MS 230 для ухода за приусадебным участком, заготовки