Новости

Новинка від компанії STIHL - підмітальний пристрій KG 550

27 ноября, 15:25

Увага!!! Уже скоро в Україні компанія STIHL презентує нові підмітальні пристрої STIHL Multi-Clean з двома дисковими щітками для майданчиків з твердим покриттям площею до 300 м ². Стійкий, 25-літровий резервуар для сміття спустошується без праці за допомогою зручних ручок. STIHL KG 550 швидко і акуратно підмете бетонні, асфальтові і брущаті поверхні. Виступаюча з боків щетина подбає про чистоту в кутах, по краях і вздовж бордюрів.

STIHL MultiClean

Дві дискові щітки піднімають бруд і переміщають її в ємність. Завдяки тому, що бруд піднімається потоком повітря перед щітками, грязьові частки не потрапляють під агрегат. Навіть велике сміття, таке як банки з-під напоїв або камені, безперешкодно виявляється в спеціальній ємності. Виступаючі з боків щітки гарантують, що вздовж стін і бордюрів також не залишиться ні смітинки.

Міцна щетина

Щітки з зносостійкого поліаміду мають дуже тривалий термін служби. Завдяки їх особливому розташуванню щітки піднімають з оброблюваної поверхні будь-яке сміття, в т.ч. мокре листя. Гарантія компанії STIHL на знос щіток становить 4 роки.

Центральне регулювання висоти

Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати агрегат згідно з видом сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно міняти висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їх служби.

Резервуар для сміття

Великий обсяг і високі стінки резервуара роблять його особливо містким. Резервуар для сміття надійно кріпиться за ручкою на раму. Це запобігає ненавмисному спорожненню контейнера навіть у процесі транспортування.

Довговічний редуктор

За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більше ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує управління агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття.

Боковий направляючий ролик

У процесі роботи обидва бічні ролика дозволяють вести агрегат строго уздовж стіни або бордюру. Одночасно вони надійно захищають пристрій і огорожі оброблюваних поверхонь від ушкоджень.

Популярные товары
Модуль запалювання. Підходить для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180. Легкая, надежная, удобная в управлении. Незаменима
Голчатий підшипник колінвала. Використовується в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, повітродувках
Ранцевий літій-іонний акумулятор з великою ємністю 25,4 Ач для тривалої роботи без перерви на
Cерія T5 демонструє нові конструктивні знахідки, що підвищують її ергономіку, наприклад,
Тепер легко обробляти навіть важкий ґрунт: у цьому допоможе оновлений культиватор HB 685,
Акция
Ідеальна професійна мийка високого тиску початкового рівня. Ергономічне професійне сопло STIHL,
Потужний пилосос для вологого та сухого прибирання. Із регулюванням кількості обертів, плавним
Годинник Stihl Timbersports вироблений Jacques Lemans. Колекція 2014.   Діаметр: 35 мм
Зручна компактна бензопила із перевіреним часом базовим оснащенням. Вдалий вибір для заготівлі дров