Новости

Новинка від компанії STIHL - підмітальний пристрій KG 550

27 ноября, 15:25

Увага!!! Уже скоро в Україні компанія STIHL презентує нові підмітальні пристрої STIHL Multi-Clean з двома дисковими щітками для майданчиків з твердим покриттям площею до 300 м ². Стійкий, 25-літровий резервуар для сміття спустошується без праці за допомогою зручних ручок. STIHL KG 550 швидко і акуратно підмете бетонні, асфальтові і брущаті поверхні. Виступаюча з боків щетина подбає про чистоту в кутах, по краях і вздовж бордюрів.

STIHL MultiClean

Дві дискові щітки піднімають бруд і переміщають її в ємність. Завдяки тому, що бруд піднімається потоком повітря перед щітками, грязьові частки не потрапляють під агрегат. Навіть велике сміття, таке як банки з-під напоїв або камені, безперешкодно виявляється в спеціальній ємності. Виступаючі з боків щітки гарантують, що вздовж стін і бордюрів також не залишиться ні смітинки.

Міцна щетина

Щітки з зносостійкого поліаміду мають дуже тривалий термін служби. Завдяки їх особливому розташуванню щітки піднімають з оброблюваної поверхні будь-яке сміття, в т.ч. мокре листя. Гарантія компанії STIHL на знос щіток становить 4 роки.

Центральне регулювання висоти

Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати агрегат згідно з видом сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно міняти висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їх служби.

Резервуар для сміття

Великий обсяг і високі стінки резервуара роблять його особливо містким. Резервуар для сміття надійно кріпиться за ручкою на раму. Це запобігає ненавмисному спорожненню контейнера навіть у процесі транспортування.

Довговічний редуктор

За рахунок прямої передачі ККД редуктора істотно більше ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує управління агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття.

Боковий направляючий ролик

У процесі роботи обидва бічні ролика дозволяють вести агрегат строго уздовж стіни або бордюру. Одночасно вони надійно захищають пристрій і огорожі оброблюваних поверхонь від ушкоджень.

Популярные товары
Модуль зажигания. Подходит для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180 (11302000483). Легкая, надежная, удобная в
Игольчатый подшипник коленвала. Используется в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, воздуходувках
Ранцевый литий-ионный аккумулятор с большой емкостью 25,4 Ач для длительной работы без перерыва на
Теперь легко обрабатывать даже тяжелый грунт: в этом поможет обновленный культиватор Viking HB 685.
Акция
Идеальная профессиональная мойка Stihl RE 232 высокого давления начального уровня. Эргономичное
Мощный пылесос Stihl SE 122 E для влажной и сухой уборки. С регулировкой числа оборотов, плавным
Штиль MS 170 (11302000537) компактная бензопила с проверенным временем базовым оснащением. Удачный
STIHL FS 55 - это универсальная и легкая мотокоса с двуручной рукояткой для комфортного кошения и
Практичная и надежная бензопила Stihl MS 230 для ухода за приусадебным участком, заготовки