Новости

Мобільна пилорама - ваш надійний помічник

27 ноября, 15:25

Компанія «Мост-Малин», офіційний представник Wood-Mizer в Ураїні презентує мобільну дизельну пилораму - яка в зручний для вас час завітає до вас!Необхідно розпиляти деревину для господарських потреб? У Вас невелике виробництво меблів, або ж лісовий кооператив чи фермерське господарство? Вам бракує часу та витрати на транспортування лісу до пилорами дуже великі? Тоді вам обов’язково потрібно звернутися до нас и ми зможемо вам допомогти в вирішенні цього питання. 

 

У фірмі Wood-Mizer Знання і 30 річний Досвід - більше, ніж просто слово! Це те, що зробило Wood-Mizer Лідером у деревообробній промисловості. І саме тому наші клієнти відчувають себе впевнено - вони розуміють, що мають справу з компетентною фірмою, яка знає про розпилювання деревини від А до Я. Wood-Mizer - всесвітній лідер у виробництві стрічкових пилорам і вузьких стрічкових пилок. Сьогодні близько 50.000 стрічкопилкових верстатів Wood-Mizer працюють більш ніж в 100 країнах. Серед них є також дизельні стрічкові мобільні пилорами, які транспортуються на любі відстані.

Відтепер такий чудо-станок і на Житомирщині.Авторизований сервісний центр «Мост-Малин» надає послугу із розпилювання деревини на місці замовника.Обслуговує пилораму кваліфікований персонал, який пройшов навчання і має відповідні сертифікати від компанії Wood-Mizer.

   Дуже часто у людей є невелика кількість деревиниз якої вони хочуть зробити дошки, необхіднідлядомашнього господарстваТранспортувати колоди на велику пилорамуне вигідно, оскільки дорого. У таких випадках стрічкопильний верстат на колесах - незамінний помічникМи транспортуємо автомобілем дизельнупилораму до ВАС, налаштовуємо станок (займе близько 20-30хвилин)та починаємо працювати. Пилорама обладнана дизельним двигуном, який забезпечує сам процес розпилювання(не потребує підключення до електроенергії), а ще вона обладнана гідравлічною системою яка самостійно завантажує колоду, обертає її, вирівнює за допомогою домкратів і нерухомо закріплює на станині. Таким чином для роботи не потрібна допомога інших людей. Потім оператор розпилює колоду під наглядом власника,тим самим ви постійно контролюєте цій процес.

Мобільна дизельна пилорама може також працювати автономно у лісі. Взагалі це дуже цікавий інноваційний підхід до праці в лісі, тобто завдяки дизельній пилорамі ви заощаджуєте кошти на транспортування деревини до стаціонарної пилорами, та не витрачаєте час. Однак найголовніше - це точність пропила. Ідеально пряма монорейка приварена до міцної балки станини. Завдяки такій технології верстат Wood-Mizer забезпечує геометрично точне розпилювання, навіть якщо він встановлений на нерівній поверхні. Крім того послуга такого верстата економічно вигідна. Адже у технології Wood-Mizer для різу деревини використовується вузька стрічкова пила. Вона робить пропил товщиною всього 2 мм, на відміну, наприклад, від циркулярної пилки з пропилом в 6 мм. Це значить, менше деревини перетворюється на тирсу, і з кожної колоди можна отримати більше дощок.

Авторизований сервісний центр «Мост-Малин» - працює на ринку обладнання для деревообробки з 2011 року. Компанія пропонує сервіс по ремонту, заточенню й розводці стрічкових пил. Крім того, клієнти завжди можуть придбати нові стрічкові пили всесвітньо відомої марки Wood-Mizer. На базі сервісного центру Мост-Малин також можна придбати продукцію компаніїSTIHL та Viking. Тут є майже усе – від  легких та компактних бензопил «Stihl» для домашнього, сільського та лісового господарства, електричних пил, висоторізів, моторних кіс, мотоножиць, миючих машин високого тиску і до газонокосарок, міні-тракторів, культиваторів та іншої цікавої техніки продукції «Viking».

Ласкаво просимо до авторизованого сервісного центру «Мост-Малин», який знаходиться за адресою Житомирська область, м. Малин, вул. Огієнка, 57 (тел. 041 334 52 23067 208 87 87; 067 353 22 55).

Популярные товары
Модуль зажигания. Подходит для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180 (11302000483). Легкая, надежная, удобная в
Акция
Игольчатый подшипник коленвала. Используется в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, воздуходувках
Ранцевый литий-ионный аккумулятор с большой емкостью 25,4 Ач для длительной работы без перерыва на
Теперь легко обрабатывать даже тяжелый грунт: в этом поможет обновленный культиватор Viking HB 685.
Акция
Идеальная профессиональная мойка Stihl RE 232 высокого давления начального уровня. Эргономичное
Штиль MS 170 (11302000537) компактная бензопила с проверенным временем базовым оснащением. Удачный
Мощный пылесос Stihl SE 122 E для влажной и сухой уборки. С регулировкой числа оборотов, плавным
STIHL FS 55 - это универсальная и легкая мотокоса с двуручной рукояткой для комфортного кошения и
Практичная и надежная бензопила Stihl MS 230 для ухода за приусадебным участком, заготовки
Акция