Новости

Доброму господару виповнилося 2 роки

27 ноября, 15:25

Магазин інструменту «Добрий господар» відсвяткував напередодні свій другий день народження. Звернули увагу ми на цю дату не випадково. Адже крамниця за цей час завоювала серця багатьох киян.

І нині це не випадковість. Адже головним завданням залишається якість, а також найвищий рівень обслуговування клієнтів. З приводу ювілею ми поспілкувалися з директором магазину Олегом Щербицьким (на знімку зліва).

 

Однак перш ніж розпочати розмову ми заглянули всередину магазина. Перше, що впало у вічі – надзвичайно затишна атмосфера. Все продумано так, аби покупець почувався як удома. Приємно вразив у «Доброму господарі» і асортимент продукції. Тут є майже усе – від легких та компактних бензопил «Stihl» для домашнього, сільського та лісового господарства, електричних пил, висоторізів, моторних кіс, мотоножиць, миючих машин високого тиску і до газонокосарок, міні тракторів, культиваторів та іншої цікавої техніки продукції «Viking». А прийнятні ціни та індивідуальний підхід до клієнта – це ті переваги, які просто забов’яжуть хоч один раз заглянути сюди.

- Олег Броніславович, як назріла ідея відкрити магазин?

- На ринку інструментів ми вже близько 5 років. За цей час усвідомили, що киянам потрібен магазин, який би міг би задовольнити всі їх забаганки. Саме тому його і відкрили. Основне завдання крамниці – забезпечити найвищий рівень обслуговування клієнтів. Думаю з поставленими задачами справляємося.

- Скажіть, купуючи товар хочеться бути впевненим у його якості. Ви можете гарантувати це своїм клієнтам.

- Звичайно. Намагаючись захистити споживачів від некваліфікованого обслуговування та підробок, фірма STIHL розповсюджую свою продукцію лише через офіційну дилерську мережу. Адже надійна та довготривала робота пристрою починається з кваліфікованої консультації! Погодьтеся, жоден продавець у будівельному супермаркеті, чи Інтернет - магазині не надасть Вам такої вичерпної, а головне, достовірної інформації, як це зробить спеціалізований дилер. А на базарах, що переповнені китайськими підробками, є великий ризик придбання продукції невідомого походження. Із офіційним дилером STIHL Ви в надійних руках. Консультації, продаж та сервісне обслуговування – ми охоче допоможемо Вам. Добрий господар завжди порадить Вам інструмент, що буде максимально відповідати Вашим потребам.

- І наостанок хочеться побажати вам успіхів, натхнення у вашій праці!

- Дякую

Популярные товары
Модуль запалювання. Підходить для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180. Легкая, надежная, удобная в управлении. Незаменима
Голчатий підшипник колінвала. Використовується в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, повітродувках
Ранцевий літій-іонний акумулятор з великою ємністю 25,4 Ач для тривалої роботи без перерви на
Cерія T5 демонструє нові конструктивні знахідки, що підвищують її ергономіку, наприклад,
Тепер легко обробляти навіть важкий ґрунт: у цьому допоможе оновлений культиватор HB 685,
Акция
Ідеальна професійна мийка високого тиску початкового рівня. Ергономічне професійне сопло STIHL,
Потужний пилосос для вологого та сухого прибирання. Із регулюванням кількості обертів, плавним
Годинник Stihl Timbersports вироблений Jacques Lemans. Колекція 2014.   Діаметр: 35 мм
Зручна компактна бензопила із перевіреним часом базовим оснащенням. Вдалий вибір для заготівлі дров