Новости

Доброму господару виповнилося 2 роки

27 ноября, 15:25

Магазин інструменту «Добрий господар» відсвяткував напередодні свій другий день народження. Звернули увагу ми на цю дату не випадково. Адже крамниця за цей час завоювала серця багатьох киян.

І нині це не випадковість. Адже головним завданням залишається якість, а також найвищий рівень обслуговування клієнтів. З приводу ювілею ми поспілкувалися з директором магазину Олегом Щербицьким (на знімку зліва).

 

Однак перш ніж розпочати розмову ми заглянули всередину магазина. Перше, що впало у вічі – надзвичайно затишна атмосфера. Все продумано так, аби покупець почувався як удома. Приємно вразив у «Доброму господарі» і асортимент продукції. Тут є майже усе – від легких та компактних бензопил «Stihl» для домашнього, сільського та лісового господарства, електричних пил, висоторізів, моторних кіс, мотоножиць, миючих машин високого тиску і до газонокосарок, міні тракторів, культиваторів та іншої цікавої техніки продукції «Viking». А прийнятні ціни та індивідуальний підхід до клієнта – це ті переваги, які просто забов’яжуть хоч один раз заглянути сюди.

- Олег Броніславович, як назріла ідея відкрити магазин?

- На ринку інструментів ми вже близько 5 років. За цей час усвідомили, що киянам потрібен магазин, який би міг би задовольнити всі їх забаганки. Саме тому його і відкрили. Основне завдання крамниці – забезпечити найвищий рівень обслуговування клієнтів. Думаю з поставленими задачами справляємося.

- Скажіть, купуючи товар хочеться бути впевненим у його якості. Ви можете гарантувати це своїм клієнтам.

- Звичайно. Намагаючись захистити споживачів від некваліфікованого обслуговування та підробок, фірма STIHL розповсюджую свою продукцію лише через офіційну дилерську мережу. Адже надійна та довготривала робота пристрою починається з кваліфікованої консультації! Погодьтеся, жоден продавець у будівельному супермаркеті, чи Інтернет - магазині не надасть Вам такої вичерпної, а головне, достовірної інформації, як це зробить спеціалізований дилер. А на базарах, що переповнені китайськими підробками, є великий ризик придбання продукції невідомого походження. Із офіційним дилером STIHL Ви в надійних руках. Консультації, продаж та сервісне обслуговування – ми охоче допоможемо Вам. Добрий господар завжди порадить Вам інструмент, що буде максимально відповідати Вашим потребам.

- І наостанок хочеться побажати вам успіхів, натхнення у вашій праці!

- Дякую

Популярные товары
Модуль зажигания. Подходит для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180 (11302000483). Легкая, надежная, удобная в
Игольчатый подшипник коленвала. Используется в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, воздуходувках
Ранцевый литий-ионный аккумулятор с большой емкостью 25,4 Ач для длительной работы без перерыва на
Теперь легко обрабатывать даже тяжелый грунт: в этом поможет обновленный культиватор Viking HB 685.
Акция
Идеальная профессиональная мойка Stihl RE 232 высокого давления начального уровня. Эргономичное
Мощный пылесос Stihl SE 122 E для влажной и сухой уборки. С регулировкой числа оборотов, плавным
Штиль MS 170 (11302000537) компактная бензопила с проверенным временем базовым оснащением. Удачный
STIHL FS 55 - это универсальная и легкая мотокоса с двуручной рукояткой для комфортного кошения и
Практичная и надежная бензопила Stihl MS 230 для ухода за приусадебным участком, заготовки