Новости

Акумуляторна техніка STIHL та VIKING у офіційного дилера

27 ноября, 15:25

Нарешті й в Україні! Компанія STIHL презентувала новинку - асортимент акумуляторних садових пристроїв, робота якими є екологічною, малошумною та через відсутність кабелю повністю мобільною! І це не все: будь-який літій-іонний акумулятор STIHL сумісний з кожним акумуляторним інструментом STIHL та VIKING. Отже, один акумулятор - п’ять пристроїв!

Перша акумуляторна 36 V мотопила STIHL із першокласними ріжучими властивостями стане незамінною під час заготівлі дров, догляду за ділянкою, для роботи в садку та майстрування. Акумуляторні мотокоси STIHL забезпечують вільне пересування під час роботи на ділянці та є надзвичайно зручними в керуванні. Акумуляторні садові ножиці для догляду за кущами та живоплотом швидко впораються з гілками товщиною до 22 мм. Міцні, малошумні, з потужним літій-іонним акумулятором та ножем довжиною 50 см / 62 см. Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL може похизуватися своєю видувною потужністю. Ви легко, немов граючись, розчистите будь-яку територію від листя, скошеної трави та дрібного садового сміття. Потужні та мобільні акумуляторні газонокосарки VIKING доповнюють лінійку акумуляторної техніки. Регулювання висоти скошування має 5 рівнів у діапазоні від 25 до 70 мм. Ці косарки є дуже зручними в керуванні, вони легко транспортуються завдяки невеликій вазі та компактній формі.

Акумуляторна пилка MSA 160 C

Перша акумуляторна мотопила від STIHL із першокласними ріжучими властивостями. Акумулятор потужністю 36 Вт відповідає найвищим вимогам щодо потужності та робочого комфорту та є незамінною під час заготівлі дров, догляду за ділянкою, роботи у садку та майстрування в закритих приміщеннях. Оснащена новим ланцюгом 1/4"-PM3, що має надзвичайно низький рівень вібрації тавіддачі, а також шиною довжиною 30 см, призначена для спилювання гілок і невеликих деревдіаметром до 20 см.
Ціна: 3 299 грн.

Акумуляторна коса FSA 65

Ці акумуляторні мотокоси демонструють першокласні результати косіння, забезпечують вільне пересування під час роботи на ділянці та є надзвичайно зручними в керуванні. Потужні, малошумні та мобільні вони стануть незамінними помічниками в догляді за газоном.
Ціна: 2 099 грн. (без акумулятора)

Акумуляторна коса FSA 85

Ця акумуляторна мотокоса демонструє першокласні результати косіння, забезпечує вільне пересування під час роботи на ділянці та є надзвичайно зручними в керуванні. Потужна, малошумна та мобільна вона додатково оснащена збільшеною в діаметрі ріжучою частиною та обмежуючим упором.
Ціна: 2 299 грн. (без акумулятора)

Акумуляторні ножиці HSA 65

Потужні акумуляторні садові ножиці для професійного догляду за кущами та живоплотом. з високою частотою обертів і спеціальною геометрією ножа для гілок діаметром до 22 мм. Оснащено ножицями із довжиною різання 50 см і односторонньо відшліфованими лезами, рекомендована для використання на приватних ділянках.
Ціна: 2 799 грн. (без акумулятора)

Акумуляторні ножиці HSA 85

Потужні акумуляторні садові ножиці для професійного догляду за кущами та живоплотом. з високою частотою обертів і спеціальною геометрією ножа для гілок
діаметром до 22 мм. Модель HSA 85 з довжиною різання 62 см і лезами відшліфованими з обох боків підійде для професійного застосування.
Ціна: 2 899 грн. (без акумулятора)

Акумуляторна повітродувка BGA 85

Потужна ручна акумуляторна повітродувка. Дуже зручна в керуванні. Просто ввімкніть і відчуйте всю видувну потужність акумуляторної мотомітли. Зручний перемикач дає можливість плавно регулювати швидкість повітряного потоку в 2-х режимах. Одним рухом руки Ви легко, нібито граючись. розчистите будь-яку територію від листя, щойно скошеної трави або дрібного садового сміття.
Ціна: 2 899 грн. (без акумулятора)

Акумуляторна газонокосарка MА 339

Потужна та мобільна акумуляторна газонокосарка VIKING доповнює лінійку акумуляторної техніки. Регулювання висоти скошування має 5 рівнів у діапазоні від 25 до 70 мм. Ці косарки є дуже зручними в керуванні, вони легко транспортуються завдяки невеликій вазі та компактній формі. Оснащена кошиком для трави на 40 л, що дуже зручно очищується від трави, легко знімається та заявдяки конструкції заповнюється на 100 %.

Акумулятор та зарядний пристрій

Ціна: акумуляторна батарея 3 299 грн.
Ціна: зарядний пристрій 999 грн.

Популярные товары
Модуль зажигания. Подходит для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180 (11302000483). Легкая, надежная, удобная в
Акция
Игольчатый подшипник коленвала. Используется в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, воздуходувках
Ранцевый литий-ионный аккумулятор с большой емкостью 25,4 Ач для длительной работы без перерыва на
Теперь легко обрабатывать даже тяжелый грунт: в этом поможет обновленный культиватор Viking HB 685.
Акция
Идеальная профессиональная мойка Stihl RE 232 высокого давления начального уровня. Эргономичное
Штиль MS 170 (11302000537) компактная бензопила с проверенным временем базовым оснащением. Удачный
Мощный пылесос Stihl SE 122 E для влажной и сухой уборки. С регулировкой числа оборотов, плавным
STIHL FS 55 - это универсальная и легкая мотокоса с двуручной рукояткой для комфортного кошения и
Практичная и надежная бензопила Stihl MS 230 для ухода за приусадебным участком, заготовки
Акция