Новости

Акумуляторна техніка STIHL та VIKING у офіційного дилера

27 ноября, 15:25

Нарешті й в Україні! Компанія STIHL презентувала новинку - асортимент акумуляторних садових пристроїв, робота якими є екологічною, малошумною та через відсутність кабелю повністю мобільною! І це не все: будь-який літій-іонний акумулятор STIHL сумісний з кожним акумуляторним інструментом STIHL та VIKING. Отже, один акумулятор - п’ять пристроїв!

Перша акумуляторна 36 V мотопила STIHL із першокласними ріжучими властивостями стане незамінною під час заготівлі дров, догляду за ділянкою, для роботи в садку та майстрування. Акумуляторні мотокоси STIHL забезпечують вільне пересування під час роботи на ділянці та є надзвичайно зручними в керуванні. Акумуляторні садові ножиці для догляду за кущами та живоплотом швидко впораються з гілками товщиною до 22 мм. Міцні, малошумні, з потужним літій-іонним акумулятором та ножем довжиною 50 см / 62 см. Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL може похизуватися своєю видувною потужністю. Ви легко, немов граючись, розчистите будь-яку територію від листя, скошеної трави та дрібного садового сміття. Потужні та мобільні акумуляторні газонокосарки VIKING доповнюють лінійку акумуляторної техніки. Регулювання висоти скошування має 5 рівнів у діапазоні від 25 до 70 мм. Ці косарки є дуже зручними в керуванні, вони легко транспортуються завдяки невеликій вазі та компактній формі.

Акумуляторна пилка MSA 160 C

Перша акумуляторна мотопила від STIHL із першокласними ріжучими властивостями. Акумулятор потужністю 36 Вт відповідає найвищим вимогам щодо потужності та робочого комфорту та є незамінною під час заготівлі дров, догляду за ділянкою, роботи у садку та майстрування в закритих приміщеннях. Оснащена новим ланцюгом 1/4"-PM3, що має надзвичайно низький рівень вібрації тавіддачі, а також шиною довжиною 30 см, призначена для спилювання гілок і невеликих деревдіаметром до 20 см.
Ціна: 3 299 грн.

Акумуляторна коса FSA 65

Ці акумуляторні мотокоси демонструють першокласні результати косіння, забезпечують вільне пересування під час роботи на ділянці та є надзвичайно зручними в керуванні. Потужні, малошумні та мобільні вони стануть незамінними помічниками в догляді за газоном.
Ціна: 2 099 грн. (без акумулятора)

Акумуляторна коса FSA 85

Ця акумуляторна мотокоса демонструє першокласні результати косіння, забезпечує вільне пересування під час роботи на ділянці та є надзвичайно зручними в керуванні. Потужна, малошумна та мобільна вона додатково оснащена збільшеною в діаметрі ріжучою частиною та обмежуючим упором.
Ціна: 2 299 грн. (без акумулятора)

Акумуляторні ножиці HSA 65

Потужні акумуляторні садові ножиці для професійного догляду за кущами та живоплотом. з високою частотою обертів і спеціальною геометрією ножа для гілок діаметром до 22 мм. Оснащено ножицями із довжиною різання 50 см і односторонньо відшліфованими лезами, рекомендована для використання на приватних ділянках.
Ціна: 2 799 грн. (без акумулятора)

Акумуляторні ножиці HSA 85

Потужні акумуляторні садові ножиці для професійного догляду за кущами та живоплотом. з високою частотою обертів і спеціальною геометрією ножа для гілок
діаметром до 22 мм. Модель HSA 85 з довжиною різання 62 см і лезами відшліфованими з обох боків підійде для професійного застосування.
Ціна: 2 899 грн. (без акумулятора)

Акумуляторна повітродувка BGA 85

Потужна ручна акумуляторна повітродувка. Дуже зручна в керуванні. Просто ввімкніть і відчуйте всю видувну потужність акумуляторної мотомітли. Зручний перемикач дає можливість плавно регулювати швидкість повітряного потоку в 2-х режимах. Одним рухом руки Ви легко, нібито граючись. розчистите будь-яку територію від листя, щойно скошеної трави або дрібного садового сміття.
Ціна: 2 899 грн. (без акумулятора)

Акумуляторна газонокосарка MА 339

Потужна та мобільна акумуляторна газонокосарка VIKING доповнює лінійку акумуляторної техніки. Регулювання висоти скошування має 5 рівнів у діапазоні від 25 до 70 мм. Ці косарки є дуже зручними в керуванні, вони легко транспортуються завдяки невеликій вазі та компактній формі. Оснащена кошиком для трави на 40 л, що дуже зручно очищується від трави, легко знімається та заявдяки конструкції заповнюється на 100 %.

Акумулятор та зарядний пристрій

Ціна: акумуляторна батарея 3 299 грн.
Ціна: зарядний пристрій 999 грн.

Популярные товары
Модуль запалювання. Підходить для бензопил Stihl MS 270, MS 270 C.
Легендарная бензопила хобби-класса STIHL MS 180. Легкая, надежная, удобная в управлении. Незаменима
Голчатий підшипник колінвала. Використовується в мотокосах Stihl FS 70 C, FS 94 C, повітродувках
Ранцевий літій-іонний акумулятор з великою ємністю 25,4 Ач для тривалої роботи без перерви на
Cерія T5 демонструє нові конструктивні знахідки, що підвищують її ергономіку, наприклад,
Тепер легко обробляти навіть важкий ґрунт: у цьому допоможе оновлений культиватор HB 685,
Акция
Ідеальна професійна мийка високого тиску початкового рівня. Ергономічне професійне сопло STIHL,
Потужний пилосос для вологого та сухого прибирання. Із регулюванням кількості обертів, плавним
Годинник Stihl Timbersports вироблений Jacques Lemans. Колекція 2014.   Діаметр: 35 мм
Зручна компактна бензопила із перевіреним часом базовим оснащенням. Вдалий вибір для заготівлі дров