Блог

Чудова новина для прихильників електричного інструменту

15 Січень, 18:23

Нова лінійка електропил STIHL 2014 року

Німецька фірма STIHL, один з найбільших розробників та виробників мотопил у світі, представила українському споживачу нову лінійку електричних пил.

 

Eлектpопили STIHL не здіймають багато галасу навколо місця роботи та не виробляють вихлопних газів. Працювати електричною пилою Ви зможете навіть у гаражі або в майстерні. Наявність розетки – головна їх вимога для забезпечення бездоганної роботи. Завдяки моделям різної потужності, від 1700 до 2300 Вт кожен знайде електропилу відповідно до своїх потреб.

Моделі STIHL MSE 170 C-Q, STIHL MSE 190 C-Q та STIHL MSE 210 C-BQ якнайкраще підійдуть для домашнього господарства, для догляду за садом та заготівлі дров. Якщо електрична пила необхідна Вам для щоденного використання в професійній сфері, правильний вибір - STIHL MSE 230 C-BQ. Для максимальної робочої безпеки всі моделі оснащено інерційним гальмом ланцюга QuickStop Super, яке спрацьовує у випадку відпускання задньої рукоятки або сильної віддачі миттєво зупиняючи ланцюг. Моделі з позначкою «В» додатково оснащено системою швидкого натягування ланцюга без використання ключа, за допомогою спеціального фіксуючого колеса, що легко регулюється одною рукою.
Для подовження ресурсу двигуна та плавної роботи без ривків всі електричні пили оснащено захистом двигуна від перевантаження та плавним пуском. Комфортність роботи покращена завдяки зручному індикатору рівня ланцюгового мастила, ручкою з м'яким покриттям, міцним зубчастим упором, кришкою мастильного бака з байонетним замком та сучасним дизайном корпусу.