Яку бензопилу обрати?

В основному бензопили ділять на три типи: побутові, напівпрофесійні та професійні.
Кожен клас бензопил має свій робочий ресурс: побутові - приблизно 20 годин в місяць (40 хв на день), напівпрофесійні - 4-5 годин в день (з перервою), професійні - 10-16 годин в день.
Також одним з важливих факторів є потужність. Потужність виявляє працездатність бензопили. Якщо Ви плануєте розпилювати не надто великі колоди, виконувати невеликі роботи по господарству або необхідний просто помічник по саду, Вам буде достатньо побутової бензопили потужність якої складає до 2 кВт, а об’єм двигуна до 40 см.куб. Напівпрофесійні бензопили використовують для розпилювання колод або на будівництві, потужність подібних пил 2-3 кВт, а об’єм двигуна до 50 см.куб. Відносно професійних бензопил, в основному їх використовують для валки лісу, потужність пил складає від 2 до 7 кВт, а об’єм двигуна до 120 см.куб.
Отже, вибираючи бензопилу необхідно визначити для яких цілей вона Вам необхідна, як часто будете використовувати. Виходячи з цього Ви зможете підібрати оптимальний для Вас варіант.
.

Як дозувати мастило?

Мастило для двотактових двигунів на мінеральній основі розроблено спеціально для високопродуктивних двигунів STIHL, для роботи в зонах помірного та жаркого клімату. Має високі змащувальні та очисні властивості. Клаcифікация: JASO-FB, ISO-L-EGB. Співвідношення для приготування паливно-мастильної суміші 1:50.