Блог

ЕКСПЛУАТАЦІЯ Й ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОДРІБНЮВАЧІВ

11 Березень, 17:59

ПОДРІБНЮВАЧІ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ САДОВУ РОБОТУ НА РАЦІОНАЛЬНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ.

Сад площею 1 000 м2 дає в середньому за рік 125 м3 рослинних відходів та зрізаного матеріалу. І вся ця зелена маса - не просто відходи. Тому краще раціонально використовувати цей потенціал, ніж платити за утилізацію в контейнері для біо-відходів або за його вивезення. Правильно застосовуючи цю цінну сировину як вторинну, Ви підтримуєте природний цикл та своїми руками виробляєте добрива й мульчу. Завдяки такій вторинній переробці Вам не потрібно купувати дорогі штучні добрива, гумус або мульчу.

Подрібнювачі зводять обсяг садових відходів до мінімуму. Ножі та валки роблять подрібнювачі ефективними помічниками в садових роботах, але одночасно ставлять вимоги до безпеки під час використання. Але якщо Ви дотримуєтеся основних правил роботи, технічного обслуговування та зберігання, ніщо не стане на заваді ефективному прибиранню та подрібненню.

⬤ Для роботи надягайте робочий одяг, що щільно прилягає, рукавиці, захисні окуляри, міцне взуття та, за потреби, навушники.
⬤ Перед тим як вперше почати працювати з подрібнювачем, уважно ознайомтеся з його інструкцією з експлуатації.
⬤ Встановіть подрібнювач на міцну, рівну поверхню та убезпечте його від перекидання. Не переміщуйте пристрій під час його роботи.
⬤ Наповнювання працюючого подрібнювача повинно бути постійним та рівномірним. Якщо пристрій починає працювати повільніше, зачекайте з додаванням матеріалу.
⬤ Не завантажуйте гілки більшого діаметру, ніж передбачено характеристиками Вашого подрібнювача. Завантажуйте гілки в подрібнювач нерозгалуженим кінцем.
⬤ У випадку затору подачі матеріалу використовуйте автоматичний реверс. Якщо такий режим відсутній, вимкніть подрібнювач перед тим як ліквідувати затор.
⬤ Не завантажуйте в подрібнювач землю, камені, скло або пластикові предмети.
⬤ Після кожного використання очищуйте подрібнювальний вузол та завантажувальну воронку. Використовуйте для цього щітку або вологу ганчірку. Миття водою під тиском може пошкодити пристрій.
⬤ Зберігайте подрібнювач у захищеному від морозу, сухому місці. Накривши подрібнювач брезентом, Ви захистите його від пилу.
⬤ Перед початком сезону віддайте подрібнювач на діагностику до сервісного центру Benzotrade, офіційного дилера STIHL.