Блог

10 причин звернутися до спеціалізованого Дилера STIHL

16 Березень, 08:26

Обладнання для роботи в лісі, садку або на земельній ділянці - можна придбати майже у кожному технічному гіпермаркеті. Будь-яке, але не STIHL. Чому? Продукція STIHL розповсюджується тільки через спеціалізовані магазини офіційних дилерів. Ми підтримуємо, розвиваємо малий і середній бізнес у регіонах. І, що є ще більш важливим, ми віримо у підтримку наших клієнтів. Незалежні спеціалізовані дилери, забезпечують більш високий рівень знань, сервісу та обслуговування, якого інші магазини просто не здатні досягти.

10 причин, чому продукцію STIHL можливо придбати тільки через спеціалізованих дилерів.

№ 1. Дилери STIHL є спеціалістами у своїй галузі.

Дилери STIHL досконало знають ваше обладнання і мають відповідну, підтверджену сертифікацію. Цього не знайдеш у технічних гіпермаркетах, де продавець може зовсім нічого не знати про специфіку обладнання, яке він продає.

Оскільки вони є спеціалістами…

№ 2. Дилери STIHL допомогають правильно підібрати обладнання відповідно до ваших потреб.

Дилери STIHL мають великий вибір інструментів для побутового або професійного використання, включаючи ланцюгові пили, повітродувки, тримери і багато іншого. Дилери STIHL точно знають, для чого призначене те чи інше обладнання і можуть допомогти зробити правильний вибір, відповідно до ваших потреб. 

Але винятковий сервіс STIHL на цьому не закінчується

№ 3. Дилери STIHL забезпечують технічне обслуговування проданого обладнання.

Технічні гіпермаркети можуть продати обладнання, але не мають відповідного персоналу для його технічного обслуговування або ремонту. Якщо у вас зламався інструмент, часто вам залишається або купити новий, або повернути його безпосередньо виробнику – зі сплатою всіх пов’язаних витрат. І це лише якщо інструмент на гарантії. Якщо ви придбаєте обладнання STIHL у спеціалізованого Дилера, то в разі поломки просто привозите його до нього, без жодної зайвої метушні.

При цьому ви точно знаєте, що ваш інструмент – у надійних руках…

№ 4. Сервісний відділ Дилерів STIHL завжди має досвідчених та сертифікованих техніків.

Щоб отримати сертифікацію для роботи з обладнанням STIHL, Дилери повинні пройти багатоетапну програму підготовки. Вони вчаться проводити діагностику, ремонт, збір та огляд всіх інструментів STIHL. Ніхто не знає ваше обладнання STIHL краще.

Але сертифікований Дилер STIHL здатний навіть на більше

№ 5. Дилери STIHL можуть провести демонстрацію техніки, розповідають про експлуатацію та безпеку.

Дилери STIHL не просто розповідають про переваги продукту – вони можуть ввімкнути будь-який інструмент STIHL в магазині і показати, як він працює. Вони також можуть дати потрібні інструкції з експлуатації та безпеки.

Крім того, вам не доведеться збирати інструмент самостійно…

№ 6. Дилери STIHL збирають і обслуговують продукт, а не просто продають його «у коробці».

Якщо ви купуєте обладнання STIHL, ви можете бути впевнені, що воно повністю зібране, заправлене і готове до використання. Вам не доведеться платити за інструмент, а потім самостійно його збирати і сподіватись, що він буде працювати, як слід. Дилери STIHL зроблять все за вас, і ваше обладнання буде готове до роботи, коли ви повернетесь додому.

Крім того…

№ 7. Дилери STIHL зареєструють продукт для вас.

Реєстрація – це ключовий компонент активації гарантії на продукт. Якщо ви купуєте обладнання у технічному гіпермаркеті, гарантійні талони або сховані десь глибоко в упаковці, або зовсім відсутні. Дилери STIHL автоматично реєструють ваш продукт, тож гарантії починає діяти з моменту покупки.

А якщо вашому обладнанню STIHL знадобиться технічне обслуговування, ви можете бути впевнені, що все буде зроблено правильно, тому що

№ 8. Гарантовано, що вам будуть надані оригінальні продукти та запчастини STIHL, а не дешеві підробки.

Якісні продукти та запчастини STIHL часто імітуються, але ніколи не дублюються. Їх можна придбати ТІЛЬКИ у місцевого Дилера STIHL. Не купуйте підробки STIHL онлайн або у роздрібних торговців, які кажуть, що вони «підійдуть» для вашого обладнання STIHL. Тільки місцевий Дилер STIHL гарантуватиме вам справжню якість нашої продукції.

Гарантія  оригінальності – це не єдиний спосіб, у який Дилери STIHL забезпечують вам якість та безпеку

№ 9. Дилери STIHL пропонують повний асортимент захисного одягу.

Дилери STIHL мають все, що потрібно для безпечної роботи з обладнанням. Ми турбуємось про наших клієнтів, тому Дилери STIHL мають повний асортимент захисного одягу, включаючи захисні штани для роботи з ланцюговими пилами, засоби захисту очей, шоломи, засоби захисту органів слуху, світловідбиваючі жилети і багато іншого. Це ще один спосіб показати, як Дилери STIHL цінують вас, вашу безпеку та бізнес в рамках довгострокового партнерства.

Зрештою Дилер STIHL стає членом вашої громади та…

№ 10. Дилери STIHL пропонують індивідуальний підхід до всіх клієнтів.

Дилери STIHL – це незалежні підприємства, які не тільки продають товар, але й будують відносини. Вони є членами вашої спільноти, місцевими підприємствами, які інвестують в її добробут. Вони консультують, відповідають на питання і забезпечують здійснення всіх ваших потреб. Вони прагнуть до довгих років співпраці.

Тепер, коли ви все це прочитали, ви можете самостійно оцінити всі переваги роботи з Дилерами STIHL.

Переклад Капустін Олександр. Оригінал статті доступний за посиланням STIHL USA BLOG